TeaTalks NEDİR?

Teatalks kulübümüzün üç senedir listesinde olan yeni bir etkinliktir. Kendi alanlarında deneyimli insanlarla öğrencilerin keyifli bir sohbet havasında geçen buluşmalarıdır. TeaTalks yaklaşık 1-2 saat sürmekte olup sınırlı sayıda bir öğrenci ekibiyle , karşılıklı soru cevap şeklinde geçen bir etkinliktir.Öğrenciler bu tip bir buluşmayla yeni karşılaşmış olmasına rağmen mesleklerinin uzmanlarıyla yakından iletişime geçebildikleri için etkinliğimize büyük ilgi göstermiştir. Geçtiğimiz yıl oluşan pandemi sebebi ile TeaTalks etkinliğimizi online platformlara başarılı bir şekilde entegre edip çalışmalarımızı bu şekilde sürdürmeye devam ettik.

Eğitimler NEDİR?

Eğitimler,yıllardır kulübümüzün sürdürmekte olduğu,çeşitli konulardan alanında uzman kişilerin verdiği birkaç günlük eğitimden oluşan ve oldukça verimli geçen,katılımcılarımızdan çok fazla olumlu geri dönütler aldığımız etkinliğimizdir. Dönem içerisinde dans eğitiminden excel eğitimine kadar birçok farklı konu ve konseptte gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Neden Teatalks'lara ve Eğitimlere katılmalıyım?


TeaTalks/Eğitimler konularımız çok çeşitli olmakla beraber sadece belli bir alana hitap etmeyen etkinliğimizdir. Katılan biri herhangi üniversiteden herhangi bir bölümden olabilir.Tek gereken öğretim hayatına kendini geliştirme ve bir nevi hayat tecrübesi katmak istemesi.
Örnek vermek gerekirse konuşmacı olarak katılan bir strateji uzmanı hayatınızda önemli bir bakış açısı katarak ileriki iş döneminizde veya öğretim döneminizde sizi en etkili şekilde yönlendirebilir. Bu durum diğer insanlara göre sizi 1-0 önde başlatan bir durum olur. Pandemi dönemiyle entegre ettiğimiz online platform , öğrencilerin online olması sorun yaratır ifadesini kırarak , sorunsuz bir şekilde TeaTalks etkinliğimize ve eğitimlerimize ara vermeden devam ettiğimizi söylemek isterim.
  “Tek sınırımız, bizim kendimizi geliştirmek konusundaki isteğimizdir.”     
                                                                                                           Joyce Chapman 
Etkinliğimiz sohbet eşliğinde ve herkesin merak ettiği soruları sorabileceği şekilde devam ediyor.


Herkesin Teatalks/Eğitimler etkinliklerimizden haberi olmasını istiyoruz çünkü burada herkes için bir şeyler var !!