müyak afiş a4 z kuşağı (1)

Endüstri ve Verimlilik Kulübü olarak 16.Mühendislik ve Yönetim Akademisi’ne bu sene bambaşka bir soluk getirerek kariyer festivali olarak düzenledik. Eczacıbaşı, Gürok Holding, Zorlu Holding, Şişecam, Dilek Şirketler Grubu, LC Waikiki ve Arçelik gibi büyük firmaların yönetici konumundaki konuşmacı sunumları dışında, Akademik Link, “Bu mu yani?” ekibi, Açık Beyin ve PERA grubu gibi farklı konuşmacıların sunumları ile ufuk açıcı bir etkinlik geçirdik. Sadece konuşmacı sunumları ile sınırlı kalmayarak, “Pelesenk”, “Nagoya” ve “Unchained” gibi şehrimizin müzik gruplarının keyifli müzik dinletilerine eşlik ettik. Sürpriz bando gösterisinin yanı sıra, sihirbazlık ve stand up show’u, seramik boyama, sahne makyajı,  bachata ve zumba gibi workshoplar da gerçekleştirildi. Zengin fuaye alanına hiç bitmeyen müziklerle farklı bir soluk getirdiğimiz etkinliğimizde “MULTİDİSİPLİNERLİK” kavramını içimize işleyen konuşmalar ile rengarenk bir atmosferde eğlenceli vakit geçirdik. Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu MÜYAK yepyeni “Z Yaka Bülteni” temasıyla bu sene de sizlerleydi.

6-7 Mayıs tarihlerinde Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen 17.MÜYAK; Daimi Sponsorumuz Haier Europe ve Ana Sponsorlarımız Yds Academy ve QNB Finansbank’ın katkılarıyla, “Z Yaka Bülteni” temasıyla 12+ üst düzey konuşmacı, onlarca farklı şehir ve üniversiteden katılımcılar ve kariyer fırsatları ile sahne aldı.

Etkinliğimizde Haier Europe, QNB Finansbank, Eczacıbaşı, Ford, Yıldırım Holding, Softech, Vodafone, Şişecam, Henkel, Nestle, Unilever, CCI gibi büyük firmaları ağırladık.

Bunun yanında Haier Europe, Yıldırım Holding, Vesa Danışmanlık ve Softech kariyer stantlarında sizleri bilgilendirmek ve staj imkanı sunmak için etkinliğimizde yer aldı.

Etkinlikte hem Z kuşağının gündemini, iş hayatındaki durumunu, staj konularını katılımcı firmalardan dinleme fırsatı bulurken hem de fuaye alanımızda bulunan kariyer stantlarımıza başvuruda bulunan katılımcılarımız aynı zamanda staj imkanlarından faydalanabildi.

Eğitimin online devam eden koşullarına rağmen 400+ katılımcı ile gerçekleşen etkinliğimizde eşsiz fuayemizden, workshoplarımızdan, her biri çok iyi nitelikte olan çekilişlerimizden yararlanan ve etkinliğin tadını çıkaran tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.