17.MÜYAK " Z YAKA BÜLTENİ "

Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu MÜYAK yepyeni temasıyla bu sene de sizlerle.

6-7 Mayıs tarihlerinde Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan 17.MÜYAK; Daimi Sponsorumuz Haier Europe ve Ana Sponsorlarımız Yds Academy ve QNB Finansbank’ın katkılarıyla,  “Z Yaka Bülteni” temasıyla 12+ üst düzey konuşmacı, onlarca farklı şehir ve üniversiteden katılımcılar ve kariyer fırsatları ile sahne alacak.

Etkinliğimizde Haier Europe, QNB Finansbank, Eczacıbaşı, Ford, Yıldırım Holding, Softech, Vodafone, Şişecam, Henkel, Nestle, Unilever, CCI gibi büyük firmaları ağırlayacağız.

Bunun yanında Haier Europe, Yıldırım Holding, Vesa Danışmanlık ve Softech kariyer stantlarında sizleri bilgilendirmek ve staj imkanı sunmak için etkinliğimizde olacak.

Etkinlikte hem Z kuşağının gündemini, iş hayatındaki durumunu, staj konularını katılımcı firmalardan dinleme fırsatı bulurken hem de fuaye alanımızda bulunan kariyer stantlarımıza başvuruda bulunabilir, staj imkanlarından faydalanabilirsin.

Tüm bunların yanında eşsiz fuayemizden, workshoplarımızdan, her biri çok iyi nitelikte olan çekilişlerimizden yararlanabilir ve etkinliğin tadını çıkarabilirsin.