MÜYAK Temsilciliği Nedir?

MÜYAK Temsilcisi Kimdir?

Temsilcilerimiz büyük bir aile olmamızı sağlayan Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış, ulusal bir kulüp olmamızı destekleyen arkadaşlarımızdır. Geçen sene deprem döneminde 15 farklı şehir ,30 farklı üniversiteden 100 arkadaşımızın katılımını sağlayan temsilcilerimize bu yıl yüz yüze olacak etkinliğimizde temsilcilere özel sertifika, Eskişehir turu, ödüllü 90’lar partisi, sınırsız fuaye alanı, konaklama, çekilişler ve sürpriz hediyelerimizden yararlanabilecek kişilerdir.

Siz temsilcilere neden ihtiyaç duyuyoruz?

Eskişehir’in en büyük etkinliği olan bu etkinliğimizden daha fazla arkadaşımızın yararlanabilmesi ve dış katılımcılarımıza daha efektif bir şekilde ulaşabilmemiz adına siz temsilcilerimize ihtiyaç duyuyoruz.

Temsilciliğin sizlere ve geleceğinize katkısı ne olacak?

MÜYAK ile beraber stratejik planlama yetinizin, ikna kabiliyetinizin gelişeceğine ve network ağınızın genişleyeceğine içtenlikle teminat veriyoruz. İnanılmaz bir Eskişehir serüveni yaşamanın yanı sıra eğlenirken birbirinden güçlü konuklarımız ve alanında duayen olan eğitmenlerimizle öğrenebileceğiniz bir atmosfere sahip olacaksınız. MÜYAK temsilcisi olarak kocaman EVK ailemizin değerli bir üyesi haline gelmiş oluyorsunuz, bu aile sizin sayenizde bu kadar büyük ve güzel.

Temsilcilerimizden beklentilerimiz nelerdir?

Sizlerden beklentimiz paylaşılan tanıtım dosyalarımız doğrultusunda kendi çevrenize tüm haberleşme kanallarınızı, anlatım, ikna, pazarlama kabiliyetlerinizi kullanarak etkinliğimizden bahsetmeniz ve katılımcı toplamanız. Her temsilci kendi etrafında bir koloni toplar ve bu konuda en başarılı olan temsilcilerimiz her sene ödüllendirilir. Temsilcilerimiz MÜYAK etkinliğimizin temel yapı taşlarındandır. 

Tüm temsilcilerimize başarılar ve mutluluklar diliyoruz. Sizlerle yüz yüze tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Etkinlik Videomuz

Geçmiş Etkinliklerimizden Kareler